Fatih Altaylı ve Mustafa Varank Sosyal Medyada Birbirine Girdi! ‘Bak Mustafa Efendi…’

Fatih Altaylı’nın ‘TOGG alır mısınız?’ sorusuna verdiği yanıta ‘Sponsor arayışı başlamış’ yorumunda bulunan AK Parti Milletvekili Mustafa Varank, sosyal medyada tartışmanın fitilini ateşledi. Altaylı, Varank’a ‘Edepli ol’ diyerek yanıt verdi.

Daha önce de TOGG üzerinden tartışma yaşayan iki isim bu sefer de Gazeteci Fatih Altaylı’nın kendi kanalında verdiği bir röportajda ‘TOGG alırım’ cevabı üzerine karşı karşıya geldi.

Altaylı sunucunun sorduğu ‘TOGG alır mısınız?’ sorusuna, “TOGG alırım. Bu sabah bir mühendis abimle konuştum, TOGG kullanmış bayılmış. Özellikle içi çok güzel. Ön tarafı komple led ekran. Bu kadar iyi led ekran emin olun ki Porsche’de yok. Çok şık yapmışlar. Son derece geniş, ferah, konforlu.” cevabını verdi.

AK Parti Milletvekili Mustafa Varank ilgili paylaşıma ‘Opsiyonlu devam eden Ciner sponsorluğu yetmemiş olacak ki yeni sponsor arayışları başlamış…’ yorumunda bulundu.

Varank’ın alıntısının altına sert bir dille cevap veren Altaylı, “Bak Mustafa efendi. Sponsorla çakışan adam arıyorsan çevrene ve aynaya bak. Seviyen benim inemeyeceğim kadar aşağıda olduğu için bu kadarla yetin. Edepli ol.” ifadelerini kullandı. Altaylı ayrıca “Yoksa TOGG kötü araba da ben o arabaya iyi diyerek sponsor mu arıyorum” ifadeleriyle cevap verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir