Kurtlar Vadisi hakkında itiraflara bir yenisi daha eklendi! Öyle şeyler söyledi ki…

En unutulmayan yapımlar arasındaki yerini alan ve izleyenlerin yeniden başlaması için yoğun talepte bulunduğu Kurtlar Vadisi hakkında yeni bir bilgi daha gün yüzüne çıktı. Yetenek Sizsiniz Türkiye isimli yarışma programında geçici olarak jüri koltuğuna oturmasıyla tanınırlık kazanan Oylum Talu’nun gerçekleştirdiği itiraf sosyal medya gündemine kendine geniş ölçüde yer buldu.

Davet edildiği bir TV programında çok konuşulacak açıklamalara imza atan Oylum Talu, reytingleri kasıp kavuran Kurtlar Vadisi dizisinden kendisine teklif götürüldüğünü anlattı. ‘Elif’ rolünü üstlenmesi için görüşmeye çağrıldığını sözlerine ekleyen Oylum Talu, Osman Sınav’dan gelen teklife onay vermediğini ve bu sebepten ötürü de duyduğu pişmanlığı itiraf etti.

Erken Baskı, İkonoskop, Bir Yaz Gecesi Rüyası, Oylum ile Anlatacaklarım Var, Burası Hafta Sonu gibi programlar sunan Oylum Talu, “Geçenlerde Bahadır Özdener programa geldiğinden anlatmıştı. O yüzden rahatlıkla anlatacağım. Onlar Kurtlar Vadisi’ni ilk yazmaya başladığında o dönem bana bir telefon geldi. Normalde söylemiyorum hangi dizilerden teklif geldiğini. Elif rolü için bana teklif gelmişti. Dizinin yapımcısı Osman Sınav ile görüşmeye gittik. Ben gazeteci olacağım diyerek teklifi reddettim. Sonra çok pişman oldum.” şeklinde ifadelere yer verdi.

‘Gazeteci olacağım’ gerekçesiyle sunulan teklifi elinin tersiyle iten Oylum Talu, bilindiği üzere Habertürk, Bloomberg HT, TV8 gibi kanallarda sunuculuk mesleğini yerine getirmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir