Meghan’ın kurbanı olmuş: Charles ikisini de orada istememiş

SON BİR VEDA BİLE EDEMEDİ
Bütün ömürlerini bu ailede olup bitenleri yorumlamaya adayan kraliyet uzmanları ve biyografi yazarlarıoldukça da söz konusu durum hiç değişmeyecek gibi görünüyor. İşte bunlara yeni bir örnek daha geldi.

Buna göre Galler Prensesi Catherine’in eltisi Meghan Markle’a yönelik bir kızgınlığı daha var. Çünkü ileri sürülenlere göre onun yüzünden Balmoral Şatosu’nda son nefesini veren Kraliçe 2. Elizabeth’e son bir veda bile edemedi.

MARKLE’IN KURBANI OLDU
Yazar ve kraliyet uzmanı Robert Jobson’ın Our King (Bizim Kralımız) adlı kitabında ileri sürdüğüne göre 41 yaşındaki Kate, Kraliçe 2. Elizabeth’in öldüğü gün Balmoral Şatosu’na gidemedi. Bunun nedeni de Meghan Markle’ın “kurbanı” olması.

Jobson’ın iddiasına göre Charles, Harry’nin karısı Meghan’ı, Kraliçe’nin hayata veda ettiği Balmoral Şatosu’na götürmesini istemedi. Küçük oğlunun bu konuda bir bahanesi olmaması için de William’ın da Kate’i oraya getirmesini engelledi. Bunun üzerine Kate, çocuklarıyla birlikte evde kaldı ve Kraliçe’ye son bir veda etme şansını da kaçırdı.

?

SADECE ÇOCUKLARI VE TORUNLARININ ORADA OLMASINI İSTEDİ
Charles, Kraliçe’nin son nefesini verdiği sırada yanında sadece çocuklarının ve torunlarının olması gerektiğini söyledi Jobson’ın kitabında yazdığına göre. En küçük kardeş Prens Edward’ın karısı Sophie’nin Balmoral’a gitmesine rağmen diğer gelinlerin orada olmasını istemedi. Bu arada Camilla’nın o anlarda kocasının yanında olduğunu hatırlatalım. 

Her şey bu kadar değil. Yakın çevresine, özel olarak Meghan’ın orada hoş karşılanmayacağını ekledi. Ama bunu Harry’ye söyleyemediği ve Meghan’a karşı da adil olabilmek için Kate’in de Balmoral’a gitmemesini istedi.

Bu arada yine iddialara göre Kate de çocuklarını okuldan aldıktan sonra Balmoral’a gidip son nefesinde Kraliçe’nin yanında olmak istedi. Ama bunu yapamadı.

Kate’in kocası William ise çoktan Balmoral’a gitmek için yola çıkmıştı bile. 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir