New York’taki Yahudi tünelleri ifşa olmuştu: Korkunç detay ortaya çıktı

New York’ta Brooklyn Crown Heights 770 Eastern Parkway’de bulunan ve Yahudilerin yoğun olarak kullandığı “Chabad-Lubavitch World Headquarters” adlı sinagog, polis baskınına uğradı.

Baskında, sinagogun altında kazılmış gizli tüneller tespit edildi. Bu sırada, aralarında sinagogda eğitim gören öğrencilerin de bulunduğu, polise mukavemet gösteren ve tünellerden kaçmaya çalışan kişiler gözaltına alındı.

Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

TÜNELLERİN KAZILMASIYLA İLGİLİ ÇALIŞMALAR OLDUĞU ÖNE SÜRÜLDÜ

Öte yandan Amerikan medyasına yansıyan bazı haberlerde, 6 ay öncesine kadar tünellerin kazılmasıyla ilgili çalışmaların olduğu öne sürüldü.

KAN LEKELİ YATAKLAR, BEBEK PUSETİ…

Gizli tünellerde bulunanlar ise kan dondurdu. İçerideki yatakların üzerinde kan lekeleri görülürken, bazı tünellerde ise bebek puseti bulundu.

Sosyal medya hesaplarında, tünellerin pandemi döneminde gizlice ibadet edebilmek amacıyla veya kadınların gizlice içeri girebilmesi için kazıldığı öne sürüldü.

YATAKTAKİ KAN İZLERİ İÇİN KORKUNÇ İDDİA

Tünelde bulunan yataktaki kan izleri hakkında ise korkunç iddialar var. Bu kan izlerinin tecavüze uğrayan kızlara ait olduğu iddia edildi.

Öte yandan yabancı basında daha önce de ‘Kız çocuklarının kaçırılıp sinagoglarda tecavüze uğradığı ayrıca yine sinagogların organ kaçakçılığı için kullanıldığı haberleri yer almıştı.

EPSTEİN DOSYASINDA İĞRENÇ DETAYLAR

Söz konusu olayın, cezaevinde ölen pedofili şebekesinin lideri Jeffrey Epstein dosyalarının kamuoyuna açıklanmasının ardından gerçekleşmesi dikkat çekti.

ABD’de kız çocuklarına yönelik cinsel istismar, pedofili ve fuhuş ağı oluşturmak suçlamasıyla yargılanırken hapishanede ölü bulunan Yahudi milyarder Jeffrey Epstein davasına ilişkin dosyalarda da iğrenç detaylar yer alıyor.

KAYNAK: SABAH

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir