Polat Ailesinin Gelini Hazal Erdoğan’ın Arabada Çekilen Videosu Gündem Oldu!

Kara para aklama suçlamasıyla Dilan Polat ve Engin Polat başta olmak üzere aile üyelerinden birçok kişi tutuklanmıştı. Tutuklananlar arasında Engin Polat’ın kardeşi Kürşat Polat da vardı. Kürşat Polat’ın cezaevine girmesinin ardından gözler nişanlısı Hazal Erdoğan’a çevrildi. Bir süre sessizliğini koruyan Hazal Erdoğan’ın Dilan Polat’ın yakın arkadaşı tarafından çekilen eğlence videosu gündem oldu. Paylaşım kısa sürede silindi.

Kara para aklama ve vergi kaçırma suçlamasıyla tutuklu bulunan Dilan Polat ve Engin Polat gündemi bir an olsun durmuyor.

Polat ailesinden çalışanlarına herkes bir şekilde gündem oldu. O isimlerden biri de Dilan Polat’ın yardımcısı Şule’ydi. Patronunun kıyafetleri giyip AVM’de gezmesi ve daha sonra yaptığı açıklamalarla konuşulmuştu.

Şimdi ise Polat ailesinin gelini, Engin Polat’ın kardeşi Kürşat Polat’ın nişanlısı Hazal Erdoğan gündem oldu.

Dilan Polat’ın yakın arkadaşı Ebru Alper, Hazal Erdoğan’la eğlendiği anlara ait videoyu sosyal medya hesabında yayınladı ve ardından da sildi. Bazı kullanıcılar videonun eski olduğunu belirtti.

O görüntüyü buradan izleyebilirsiniz:

Erdoğan, nişanlısı Kürşat Polat tutuklandığında “Biliyorum bu ayrılık uzun sürmeyecek, çok yakında yine gözlerimin içine bakıp ‘Bu da geçti, bu da bitti’ diyeceksin…” demişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir