Redmi Buds 5, Amazon’da satışa sunulacak

Xiaomi’nin alt markası Redmi,  yeni bir akıllı telefon ve TWS kulaklıklarını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Akıllı telefonun lansmanı 14 Şubat’ta, TWS kulaklıklarınki ise 12 Şubat’ta gerçekleşecek. Resmi lansmandan önce Redmi, Redmi Buds 5’in önemli özelliklerini doğruladı ve yaklaşan ürün için bir mikro site yayınladı.

Redmi Buds 5, geçen yıl Eylül ayında Çin’de piyasaya sürüldü ve geçen ay global pazarlarda da duyuruldu. Hindistan varyantının aynı özelliklere sahip olması bekleniyor. TWS kulaklıkların Amazon üzerinden satın alınabileceği de doğrulandı.

Redmi Buds 5, Amazon’da satışa sunulacak

Xiaomi’nin resmi web sitesinde ve Amazon’da yer alan mikro siteye göre, Redmi Buds 5, saplı ve silikon uçlu bir iç kulak tasarımına sahip. Siyah ve Açık Mavi renk seçenekleriyle sunulacak. TWS kulaklıkların, güçlü bas ve ses için 12.4mm titanyum sürücülerle donatılacağı belirtiliyor. Yaklaşan ürün, çevresel gürültüyü ortadan kaldırmak için 46dB hibrit ANC moduna sahip olacak. Ayrıca, aramalarda kristal netliğinde ses için çift mikrofonlu AI ses iyileştirme teknolojisine sahip olacağı vurgulanıyor.

Redmi Buds 5, aynı anda iki cihaza bağlanabilir özelliğe sahip. Kare şeklindeki kutu ile birlikte 38 saate kadar pil ömrü sunacağı iddia ediliyor.

Redmi Buds 5‘in fiyatı ve diğer detayları pazartesi günü açıklanacak. TWS kulaklıkların, geçen ay piyasaya sürülen OnePlus Buds 3 ile rekabet etmesi bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir